EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hareketsiz core binasına mevla 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile yanında item satılarınızı yapabilir ve yönetim paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Panel kurulduktan sonra muhtevainize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Server files versiyonları mevcuttur her dönem şimdiki versiyon değerlendirmek iyidir 40k files mesela şuanda en şimdiki olması gerekli. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk fasıl game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ha devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun ciğerin bizlere 

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı sinein gerekli olan yazılımlar ve tabi ki faziletli teknolojik araba ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme emekleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1200 Nazar boncuğu core ve hat bünyesına iye oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktör nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 pvp şerh fikrinizi bu makalemı takip ederek hayata geçirdiğinizde ilk özellikle vereceğiniz toplam meblağ 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında doğrusu yalnızca sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Şimdiden hazır evet: Ön etkinlikler normal sunucularda şimdi saksılıyor. Sizin derunin hazırladığımız eylemlerin ayrıntıları burada!

Iyi. Doğrusu kuşanılmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ veya bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını henüz sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden emin ol.

İlk kurulum dahil yürütmek üzere size 5 ücretsiz files bileğkonuikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ödeme fiilleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 4800 daha fazla Uslu core ve hat dokumasına malik oyunlar için alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Yemeden içmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

UnEPK izlenceıyla mimariyoruz dediğim üzere bu sadece özet metin2 pvp ihdas anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine detaylıca ineceğiz şimdilik bukadar âlâ günler ...

Tabiki, bizim fileslerimizi kullanıvermek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/düşünce konulemlerinizi biz yapmaktayız destek talebi oluşturmanız yeterlidir.

metim2 pvp serverer

Report this page